Autoryzowany serwis DEUTZ

Autoryzowany serwis silników DEUTZ

DEUTZ AG to najstarszy niezależny producent silników spalinowych, mogący pochwalić się bardzo bogatą tradycją. Minęło już ponad 150 lat od chwili, gdy Nicolaus Otto i Eugen Langen pod nazwą „N. A. Otto & Cie.” założyli pierwszą w świecie fabrykę silników – fundament dzisiejszej firmy DEUTZ AG. Z małego warsztatu z kilkoma pracownikami powstało przedsiębiorstwo współpracujące z najsilniejszymi partnerami i posiadające najwyższą pozycję w dziedzinie technologii silników. Dziś DEUTZ zatrudnia 5500 pracowników i jest reprezentowany w 130 krajach na wszystkich kontynentach.

Aktualnie oferta  „SERWIS-TEST” obejmuje:

  • Naprawy gwarancyjne, serwis silników DEUTZ
  • Naprawy pogwarancyjne, serwis silników DEUTZ
  • Remonty główne i serwis silników DEUTZ
  • Diagnostyka komputerowa silników DEUTZ
  • Sprzedaż części zamiennych i podzespołów DEUTZ

Serwis silników DEUTZ – to także naprawa i remonty główne silników DEUTZ

Dziś myślą przewodnią koncernu jest dostarczanie najbardziej skutecznych systemów napędowych świata. Stale zaostrzające się normy dotyczące ochrony środowiska stawiają przed projektantami coraz nowsze wymagania, a sprawnie działający układ napędowy wymaga nie tylko silnika, ale szeregu współpracujących z nim elementów takich, jak elektroniczne sterowanie, filtry cząstek stałych, układy redukujące emisję tlenków azotu czy wysokociśnieniowa aparatura zasilająca silnik w paliwo. Inżynierowie DEUTZ opracowali własne rozwiązania dla wszystkich powyższych elementów, gromadząc je w jednym systemie, oznaczonym D-VERT (DEUTZ Variable Emission Reduction Technology). W zależności od potrzeb, silnik wyposażany jest w poszczególne elementy systemu D-VERT.
Silniki marki DEUTZ są źródłem napędu wszelkiego rodzaju maszyn budowlanych, rolniczych, górniczych, lotniskowych, jednostek pływających i innych maszyn wykorzystywanych w wielu gałęziach gospodarki. Ich jakość oraz niezawodność doceniło wiele renomowanych firm na całym świecie.